Příjezdy
Hradec Králové hlavní nádraží
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Nást./Kolej |
Liberec
|
R14
|
08:32
|
|
08:32
|
R 1063 ARR
|
R 1063 ARR R14
|
3j / 4
|
Chlumec nad Cidlinou
|
V10
|
08:33
|
|
08:33
|
Os 5219 ČD
|
Os 5219 ČD V10
|
1a / 1a
|
Praha hlavní nádraží
|
R10
|
08:50
|
|
08:50
|
R 943 ČD
|
R 943 ČD R10
|
–
|
Letohrad
|
V2
|
08:52
|
|
08:52
|
Sp 1828 ČD
|
Sp 1828 ČD V2
|
–
|
Pardubice centrum
|
–
|
08:52
|
|
08:52
|
Os 16214 ČD
|
Os 16214 ČD –
|
–
|
Turnov
|
V50
|
08:52
|
|
08:52
|
Os 5503 ČD
|
Os 5503 ČD V50
|
–
|
Svoboda nad Úpou
|
V4
|
08:57
|
|
08:57
|
Sp 1385 ČD
|
Sp 1385 ČD V4
|
–
|
Pardubice hlavní nádraží
|
R14
|
09:23
|
|
09:23
|
R 1064 ARR
|
R 1064 ARR R14
|
–
|
Jaroměř
|
–
|
09:25
|
|
09:25
|
Os 2081 ČD
|
Os 2081 ČD –
|
–
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
09:34
|
|
09:34
|
Os 5204 ČD
|
Os 5204 ČD V20
|
–
|
Praha hlavní nádraží
|
R10
|
09:50
|
|
09:50
|
R 923 ČD
|
R 923 ČD R10
|
–
|
Pardubice centrum
|
–
|
09:52
|
|
09:52
|
Os 16216 ČD
|
Os 16216 ČD –
|
–
|
Jičín
|
V50
|
09:52
|
|
09:52
|
Os 5535 ČD
|
Os 5535 ČD V50
|
–
|
Trutnov hlavní nádraží
|
R10
|
09:55
|
|
09:55
|
R 930 ČD
|
R 930 ČD R10
|
–
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
09:57
|
|
09:57
|
Os 5620 ČD
|
Os 5620 ČD V20
|
–
|
Pardubice centrum
|
–
|
10:26
|
|
10:26
|
Sp 2082 ČD
|
Sp 2082 ČD –
|
–
|
Liberec
|
R14
|
10:32
|
|
10:32
|
R 1065 ARR
|
R 1065 ARR R14
|
–
|
Praha hlavní nádraží
|
R10
|
10:50
|
|
10:50
|
R 945 ČD
|
R 945 ČD R10
|
–
|