Příjezdy
Slavětín nad Ohří
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Kolej |
Česká Lípa hl. n.
|
–
|
08:48
|
|
08:48
|
Os 6104 ČD
|
Os 6104 ČD –
|
–
|
Louny město
|
–
|
09:06
|
|
09:06
|
Os 6105 ČD
|
Os 6105 ČD –
|
–
|
Česká Lípa hl. n.
|
–
|
10:48
|
|
10:48
|
Os 6106 ČD
|
Os 6106 ČD –
|
–
|
Postoloprty
|
–
|
11:06
|
|
11:06
|
Os 6107 ČD
|
Os 6107 ČD –
|
–
|