Příjezdy
Třebechovice pod Orebem
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Kolej |
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
09:17
|
|
09:17
|
Os 5204 ČD
|
Os 5204 ČD V20
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V2
|
09:18
|
|
09:18
|
Sp 1827 ČD
|
Sp 1827 ČD V2
|
–
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
09:40
|
|
09:40
|
Os 5620 ČD
|
Os 5620 ČD V20
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V20
|
10:18
|
|
10:18
|
Os 5621 ČD
|
Os 5621 ČD V20
|
–
|
Letohrad
|
V2
|
10:38
|
|
10:38
|
Sp 1830 ČD
|
Sp 1830 ČD V2
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V2
|
11:18
|
|
11:18
|
Sp 1829 ČD
|
Sp 1829 ČD V2
|
–
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
11:40
|
|
11:40
|
Os 5622 ČD
|
Os 5622 ČD V20
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V20
|
12:18
|
|
12:18
|
Os 5623 ČD
|
Os 5623 ČD V20
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V21
|
12:36
|
|
12:36
|
Os 20213 ČD
|
Os 20213 ČD V21
|
–
|
Letohrad
|
V2
|
12:38
|
|
12:38
|
Sp 1832 ČD
|
Sp 1832 ČD V2
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V2
|
13:19
|
|
13:19
|
Sp 1831 ČD
|
Sp 1831 ČD V2
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V20
|
13:39
|
|
13:39
|
Os 5625 ČD
|
Os 5625 ČD V20
|
–
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
13:40
|
|
13:40
|
Sp 1790 ČD
|
Sp 1790 ČD V20
|
–
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
14:17
|
|
14:17
|
Os 5206 ČD
|
Os 5206 ČD V20
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V2
|
14:18
|
|
14:18
|
Sp 1833 ČD
|
Sp 1833 ČD V2
|
–
|
Hradec Králové hlavní nádraží
|
V20
|
14:37
|
|
14:37
|
Os 5629 ČD
|
Os 5629 ČD V20
|
–
|
Letohrad
|
V2
|
14:38
|
|
14:38
|
Sp 1834 ČD
|
Sp 1834 ČD V2
|
–
|
Solnice
|
V21
|
14:58
|
|
14:58
|
Os 20216 ČD
|
Os 20216 ČD V21
|
–
|