Příjezdy
Uherské Hradiště
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Kolej |
Bojkovice m.
|
–
|
08:21
|
|
08:21
|
Bus 4336 ARR
|
Bus 4336 ARR –
|
–
|
Brno hl.n.
|
–
|
08:27
|
|
08:27
|
Os 4107 ČD
|
Os 4107 ČD –
|
2L
|
Staré Město u U.Hr.
|
–
|
08:33
|
|
08:33
|
Sp 1764 ČD
|
Sp 1764 ČD –
|
–
|
Praha-Vršovice
|
–
|
08:39
|
|
08:39
|
R 883 ČD
|
R 883 ČD –
|
–
|
Luhačovice
|
–
|
09:12
|
|
09:12
|
R 890 ČD
|
R 890 ČD –
|
–
|
Brno hl.n.
|
–
|
09:18
|
|
09:18
|
Sp 1761 ČD
|
Sp 1761 ČD –
|
–
|
Bylnice
|
–
|
09:25
|
|
09:25
|
Os 4306 ARR
|
Os 4306 ARR –
|
–
|
Staré Město u U.Hr.
|
–
|
09:41
|
|
09:41
|
Os 10963 ARR
|
Os 10963 ARR –
|
–
|
Staré Město u U.Hr.
|
–
|
10:05
|
|
10:05
|
Os 12235 ARR
|
Os 12235 ARR –
|
4
|
Luhačovice
|
–
|
10:09
|
|
10:09
|
Os 10960 ARR
|
Os 10960 ARR –
|
–
|