Příjezdy
Březová nad Svitavou
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Nást./Kolej |
Česká Třebová
|
–
|
09:35
|
|
09:35
|
Os 4767 ČD
|
Os 4767 ČD –
|
–
|
Brno hlavní nádraží
|
R19
|
09:44
|
|
09:44
|
R 870 ČD
|
R 870 ČD R19
|
–
|
Praha-Vršovice
|
–
|
10:13
|
|
10:13
|
R 865 ČD
|
R 865 ČD –
|
–
|
Letovice
|
S22
|
10:14
|
|
10:14
|
Os 4772 ČD
|
Os 4772 ČD S22
|
–
|
Česká Třebová
|
–
|
11:35
|
|
11:35
|
Os 4769 ČD
|
Os 4769 ČD –
|
–
|
Brno hlavní nádraží
|
R19
|
11:44
|
|
11:44
|
R 868 ČD
|
R 868 ČD R19
|
–
|
Praha hlavní nádraží
|
–
|
12:13
|
|
12:13
|
R 867 ČD
|
R 867 ČD –
|
–
|
Letovice
|
S22
|
12:14
|
|
12:14
|
Os 4774 ČD
|
Os 4774 ČD S22
|
–
|
Česká Třebová
|
–
|
13:35
|
|
13:35
|
Os 4771 ČD
|
Os 4771 ČD –
|
–
|
Brno hlavní nádraží
|
R19
|
13:44
|
|
13:44
|
R 866 ČD
|
R 866 ČD R19
|
–
|
Praha-Vršovice
|
–
|
14:13
|
|
14:13
|
R 869 ČD
|
R 869 ČD –
|
–
|
Letovice
|
S22
|
14:40
|
|
14:40
|
Sp 1752 ČD
|
Sp 1752 ČD S22
|
–
|
Letovice
|
S22
|
15:15
|
|
15:15
|
Os 4788 ČD
|
Os 4788 ČD S22
|
–
|
Česká Třebová
|
–
|
15:19
|
|
15:19
|
Sp 1757 ČD
|
Sp 1757 ČD –
|
–
|
Brno hlavní nádraží
|
R19
|
15:44
|
|
15:44
|
R 864 ČD
|
R 864 ČD R19
|
–
|
Praha hlavní nádraží
|
–
|
16:13
|
|
16:13
|
R 871 ČD
|
R 871 ČD –
|
–
|
Letovice
|
S22
|
16:14
|
|
16:14
|
Os 4778 ČD
|
Os 4778 ČD S22
|
–
|
Letovice
|
S22
|
16:40
|
|
16:40
|
Sp 1754 ČD
|
Sp 1754 ČD S22
|
–
|