20:11
|
|
20:11
|
Os 8033 ČD
|
–
|
Os 8033 ČD –
|
České Budějovice
|
Protivín — Protivín zastávka — Milenovice — Číčenice — Záblatíčko
|
České Budějovice Protivín — Protivín zastávka — Milenovice — Číčenice — Záblatíčko
|
–
|
20:41
|
|
20:41
|
Os 7959 ČD
|
–
|
Os 7959 ČD –
|
Březnice
|
Putim — Písek — Písek zastávka — Písek-Dobešice — Čížová
|
Březnice Putim — Písek — Písek zastávka — Písek-Dobešice — Čížová
|
–
|