13:00
|
|
13:00
|
Os 27417 ČD
|
–
|
Os 27417 ČD –
|
Nýřany
|
Přehýšov — Rochlov — Blatnice u Nýřan — Kamenný Újezd u Nýřan
|
Nýřany Přehýšov — Rochlov — Blatnice u Nýřan — Kamenný Újezd u Nýřan
|
–
|
14:00
|
|
14:00
|
Os 27419 ČD
|
–
|
Os 27419 ČD –
|
Nýřany
|
Přehýšov — Rochlov — Blatnice u Nýřan — Kamenný Újezd u Nýřan
|
Nýřany Přehýšov — Rochlov — Blatnice u Nýřan — Kamenný Újezd u Nýřan
|
–
|