11:35
|
|
11:35
|
Os 27710 ČD
|
–
|
Os 27710 ČD –
|
Lochovice
|
Radouš — Neumětely
|
Lochovice Radouš — Neumětely
|
–
|
12:45
|
|
12:45
|
Os 27715 ČD
|
–
|
Os 27715 ČD –
|
Zadní Třebaň
|
Osov — Vižina — Všeradice — Nesvačily — Skuhrov pod Brdy
|
Zadní Třebaň Osov — Vižina — Všeradice — Nesvačily — Skuhrov pod Brdy
|
–
|