Příjezdy
Hradec Králové hlavní nádraží
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Nást./Kolej |
Pardubice hlavní nádraží
|
R14
|
|
|
17:23
|
R 1072 ARR
|
R 1072 ARR R14
|
2s / 2
|
Týniště nad Orlicí
|
V20
|
17:41
|
|
17:41
|
Os 5632 ČD
|
Os 5632 ČD V20
|
1 / 1
|
Praha hlavní nádraží
|
R10
|
17:50
|
|
17:50
|
R 931 ČD
|
R 931 ČD R10
|
–
|
Turnov
|
V50
|
17:52
|
|
17:52
|
Os 5517 ČD
|
Os 5517 ČD V50
|
–
|
Trutnov hlavní nádraží
|
R10
|
17:55
|
|
17:55
|
R 922 ČD
|
R 922 ČD R10
|
–
|
Pardubice hlavní nádraží
|
–
|
17:56
|
|
17:56
|
Os 6246 ČD
|
Os 6246 ČD –
|
–
|
Letohrad
|
V2
|
17:57
|
|
17:57
|
Sp 1840 ČD
|
Sp 1840 ČD V2
|
–
|
Pardubice hlavní nádraží
|
–
|
18:23
|
|
18:23
|
Sp 1490 ČD
|
Sp 1490 ČD –
|
–
|
Jaroměř
|
–
|
18:25
|
|
18:25
|
Os 6279 ČD
|
Os 6279 ČD –
|
–
|
Liberec
|
R14
|
18:32
|
|
18:32
|
R 1073 ARR
|
R 1073 ARR R14
|
–
|
Praha hlavní nádraží
|
R10
|
18:50
|
|
18:50
|
R 951 ČD
|
R 951 ČD R10
|
–
|
Letohrad
|
V2
|
18:52
|
|
18:52
|
Sp 1842 ČD
|
Sp 1842 ČD V2
|
–
|
Turnov
|
V50
|
18:52
|
|
18:52
|
Os 5519 ČD
|
Os 5519 ČD V50
|
–
|
Pardubice hlavní nádraží
|
–
|
18:56
|
|
18:56
|
Os 6248 ČD
|
Os 6248 ČD –
|
–
|
Svoboda nad Úpou
|
V4
|
18:57
|
|
18:57
|
Sp 1395 ČD
|
Sp 1395 ČD V4
|
–
|
Pardubice hlavní nádraží
|
R14
|
19:23
|
|
19:23
|
R 1074 ARR
|
R 1074 ARR R14
|
–
|
Jaroměř
|
–
|
19:25
|
|
19:25
|
Os 1485 ČD
|
Os 1485 ČD –
|
–
|
Chlumec nad Cidlinou
|
V10
|
19:26
|
|
19:26
|
Os 5227 ČD
|
Os 5227 ČD V10
|
–
|