07:32
|
|
07:32
|
Os 6650 ČD
|
U8
|
Os 6650 ČD U8
|
Rumburk
|
Rybniště — Krásná Lípa
|
Rumburk Rybniště — Krásná Lípa
|
–
|
08:22
|
|
08:22
|
Os 6655 ČD
|
U8
|
Os 6655 ČD U8
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|
09:24
|
|
09:24
|
Sp 1967 ČD
|
T2
|
Sp 1967 ČD T2
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|
09:32
|
|
09:32
|
Os 6652 ČD
|
U8
|
Os 6652 ČD U8
|
Rumburk
|
Rybniště — Krásná Lípa
|
Rumburk Rybniště — Krásná Lípa
|
–
|
10:22
|
|
10:22
|
Os 6657 ČD
|
U8
|
Os 6657 ČD U8
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|
11:32
|
|
11:32
|
Os 6654 ČD
|
U8
|
Os 6654 ČD U8
|
Rumburk
|
Rybniště — Krásná Lípa
|
Rumburk Rybniště — Krásná Lípa
|
–
|
11:38
|
|
11:38
|
Os 26062 ČD
|
T2
|
Os 26062 ČD T2
|
Varnsdorf-pivovar Kocour
|
Rybniště — Varnsdorf
|
Varnsdorf-pivovar Kocour Rybniště — Varnsdorf
|
–
|
12:09
|
|
12:09
|
R 1275 ČD
|
T10
|
R 1275 ČD T10
|
Mikulášovice dolní nádraží
|
Rybniště — Krásná Lípa — Panský
|
Mikulášovice dolní nádraží Rybniště — Krásná Lípa — Panský
|
–
|
12:22
|
|
12:22
|
Os 6659 ČD
|
U8
|
Os 6659 ČD U8
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|
13:32
|
|
13:32
|
Os 6656 ČD
|
U8
|
Os 6656 ČD U8
|
Rumburk
|
Rybniště — Krásná Lípa
|
Rumburk Rybniště — Krásná Lípa
|
–
|
14:22
|
|
14:22
|
Os 6661 ČD
|
U8
|
Os 6661 ČD U8
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|
15:32
|
|
15:32
|
Os 6658 ČD
|
U8
|
Os 6658 ČD U8
|
Rumburk
|
Rybniště — Krásná Lípa
|
Rumburk Rybniště — Krásná Lípa
|
–
|
16:02
|
|
16:02
|
R 1274 ČD
|
T10
|
R 1274 ČD T10
|
Praha-Vršovice
|
Jedlová — Česká Lípa hl.n. — M.Boleslav hl.n.
|
Praha-Vršovice Jedlová — Česká Lípa hl.n. — M.Boleslav hl.n.
|
–
|
16:22
|
|
16:22
|
Os 6663 ČD
|
U8
|
Os 6663 ČD U8
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|
17:32
|
|
17:32
|
Os 6660 ČD
|
U8
|
Os 6660 ČD U8
|
Rumburk
|
Rybniště — Krásná Lípa
|
Rumburk Rybniště — Krásná Lípa
|
–
|
18:22
|
|
18:22
|
Os 6665 ČD
|
U8
|
Os 6665 ČD U8
|
Děčín hlavní nádraží
|
Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
Děčín hlavní nádraží Jedlová — Česká Kamenice — Benešov n.Plouč.
|
–
|