15:21
|
|
15:21
|
Os 7109 GWTR
|
–
|
Os 7109 GWTR –
|
Mariánské Lázně
|
Vodná — Bečov nad Teplou — Louka u Mariánských Lázní — Poutnov — Hoštěc
|
Mariánské Lázně Vodná — Bečov nad Teplou — Louka u Mariánských Lázní — Poutnov — Hoštěc
|
–
|
15:33
|
|
15:33
|
Os 7108 GWTR
|
–
|
Os 7108 GWTR –
|
Karlovy Vary dolní n.
|
Krásný Jez zastávka — Teplička — Kfely — Cihelny — Karlovy Vary-Březová
|
Karlovy Vary dolní n. Krásný Jez zastávka — Teplička — Kfely — Cihelny — Karlovy Vary-Březová
|
–
|
17:21
|
|
17:21
|
Os 7111 GWTR
|
–
|
Os 7111 GWTR –
|
Mariánské Lázně
|
Vodná — Bečov nad Teplou — Louka u Mariánských Lázní — Poutnov — Hoštěc
|
Mariánské Lázně Vodná — Bečov nad Teplou — Louka u Mariánských Lázní — Poutnov — Hoštěc
|
–
|
17:33
|
|
17:33
|
Os 7110 GWTR
|
–
|
Os 7110 GWTR –
|
Karlovy Vary dolní n.
|
Krásný Jez zastávka — Teplička — Kfely — Cihelny — Karlovy Vary-Březová
|
Karlovy Vary dolní n. Krásný Jez zastávka — Teplička — Kfely — Cihelny — Karlovy Vary-Březová
|
–
|