05:08
|
|
05:08
|
Os 7339 ČD
|
–
|
Os 7339 ČD –
|
Kadaň-Prunéřov
|
Stebnice — Cheb — Sokolov — Chodov — Karlovy Vary — Klášterec nad Ohří
|
Kadaň-Prunéřov Stebnice — Cheb — Sokolov — Chodov — Karlovy Vary — Klášterec nad Ohří
|
–
|
05:26
|
|
05:26
|
Sp 1661 ČD
|
P1
|
Sp 1661 ČD P1
|
Plzeň hl.n.
|
Lázně Kynžvart — Mariánské Lázně — Planá u M.Lázní — Brod n.Tichou — Svojšín — Stříbro
|
Plzeň hl.n. Lázně Kynžvart — Mariánské Lázně — Planá u M.Lázní — Brod n.Tichou — Svojšín — Stříbro
|
–
|
05:56
|
|
05:56
|
Os 7361 ČD
|
–
|
Os 7361 ČD –
|
Mariánské Lázně
|
Lázně Kynžvart
|
Mariánské Lázně Lázně Kynžvart
|
–
|
06:14
|
|
06:14
|
Os 7303 ČD
|
P1
|
Os 7303 ČD P1
|
Karlovy Vary
|
Cheb — Kynšperk n.Ohří — Sokolov — Chodov
|
Karlovy Vary Cheb — Kynšperk n.Ohří — Sokolov — Chodov
|
–
|
06:58
|
|
06:58
|
Os 7363 ČD
|
–
|
Os 7363 ČD –
|
Mariánské Lázně
|
Lázně Kynžvart
|
Mariánské Lázně Lázně Kynžvart
|
–
|
07:26
|
|
07:26
|
Sp 1663 ČD
|
P1
|
Sp 1663 ČD P1
|
Plzeň hl.n.
|
Lázně Kynžvart — Mariánské Lázně — Planá u M.Lázní — Brod n.Tichou — Svojšín — Stříbro
|
Plzeň hl.n. Lázně Kynžvart — Mariánské Lázně — Planá u M.Lázní — Brod n.Tichou — Svojšín — Stříbro
|
–
|
08:32
|
|
08:32
|
Sp 1660 ČD
|
P1
|
Sp 1660 ČD P1
|
Karlovy Vary
|
Cheb — Kynšperk n.Ohří — Sokolov — Chodov
|
Karlovy Vary Cheb — Kynšperk n.Ohří — Sokolov — Chodov
|
–
|
10:09
|
|
10:09
|
Os 7304 ČD
|
P1
|
Os 7304 ČD P1
|
Mariánské Lázně
|
Lázně Kynžvart
|
Mariánské Lázně Lázně Kynžvart
|
–
|