11:56
|
|
11:56
|
Os 17559 GWTR
|
–
|
Os 17559 GWTR –
|
Klatovy
|
Pocinovice — Úborsko — Dubová Lhota — Janovice nad Úhlavou — Bezděkov u Klatov
|
Klatovy Pocinovice — Úborsko — Dubová Lhota — Janovice nad Úhlavou — Bezděkov u Klatov
|
–
|
13:10
|
|
13:10
|
Os 17558 GWTR
|
–
|
Os 17558 GWTR –
|
Domažlice
|
Dobříkov na Šumavě — Chodská Lhota — Kdyně — Starec — Kout na Šumavě
|
Domažlice Dobříkov na Šumavě — Chodská Lhota — Kdyně — Starec — Kout na Šumavě
|
–
|