14:27
|
|
14:27
|
Os 6821 ČD
|
–
|
Os 6821 ČD –
|
Děčín hl. n.
|
Chomutov — Chomutov město — Jirkov zastávka — Třebušice — Most
|
Děčín hl. n. Chomutov — Chomutov město — Jirkov zastávka — Třebušice — Most
|
–
|
15:30
|
|
15:30
|
Os 6818 ČD
|
–
|
Os 6818 ČD –
|
Kadaň předměstí
|
Kadaň-Prunéřov — Kadaň-Bystřice — Kadaň
|
Kadaň předměstí Kadaň-Prunéřov — Kadaň-Bystřice — Kadaň
|
–
|
16:27
|
|
16:27
|
Os 6825 ČD
|
–
|
Os 6825 ČD –
|
Děčín hl. n.
|
Chomutov — Chomutov město — Jirkov zastávka — Most — Želenice nad Bílinou
|
Děčín hl. n. Chomutov — Chomutov město — Jirkov zastávka — Most — Želenice nad Bílinou
|
–
|