09:37
|
|
09:37
|
Os 6808 ČD
|
U1
|
Os 6808 ČD U1
|
Chomutov
|
Most — Jirkov zast.
|
Chomutov Most — Jirkov zast.
|
2 / –
|
10:17
|
|
10:17
|
Os 6811 ČD
|
U1
|
Os 6811 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Děčín hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
1 / –
|
10:37
|
|
10:37
|
R 609 ČD
|
R15
|
R 609 ČD R15
|
Praha hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Praha hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
1 / –
|
10:37
|
|
10:37
|
Os 6810 ČD
|
U1
|
Os 6810 ČD U1
|
Kadaň předměstí
|
Most — Chomutov
|
Kadaň předměstí Most — Chomutov
|
2 / –
|
10:38
|
|
10:38
|
Os 16513 RJÚK
|
U5
|
Os 16513 RJÚK U5
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
Úpořiny — Ústí n.L. západ
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží Úpořiny — Ústí n.L. západ
|
1 / –
|
11:17
|
|
11:17
|
Os 6813 ČD
|
U1
|
Os 6813 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Děčín hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
–
|
11:18
|
|
11:18
|
R 614 ČD
|
R15
|
R 614 ČD R15
|
Cheb
|
Most — Chomutov — Karlovy Vary
|
Cheb Most — Chomutov — Karlovy Vary
|
–
|
11:37
|
|
11:37
|
Os 6812 ČD
|
U1
|
Os 6812 ČD U1
|
Chomutov
|
Most — Jirkov zast.
|
Chomutov Most — Jirkov zast.
|
–
|
12:17
|
|
12:17
|
Os 6815 ČD
|
U1
|
Os 6815 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Děčín hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
–
|
12:37
|
|
12:37
|
R 611 ČD
|
R15
|
R 611 ČD R15
|
Praha hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Praha hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
–
|
12:37
|
|
12:37
|
Os 6814 ČD
|
U1
|
Os 6814 ČD U1
|
Kadaň předměstí
|
Most — Chomutov — Kadaň-Prunéřov
|
Kadaň předměstí Most — Chomutov — Kadaň-Prunéřov
|
–
|
12:38
|
|
12:38
|
Os 16515 RJÚK
|
U5
|
Os 16515 RJÚK U5
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
Úpořiny — Ústí n.L. západ
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží Úpořiny — Ústí n.L. západ
|
–
|
13:17
|
|
13:17
|
Os 6817 ČD
|
U1
|
Os 6817 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Děčín hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
–
|
13:18
|
|
13:18
|
R 612 ČD
|
R15
|
R 612 ČD R15
|
Cheb
|
Most — Chomutov — Karlovy Vary
|
Cheb Most — Chomutov — Karlovy Vary
|
–
|
13:37
|
|
13:37
|
Os 6816 ČD
|
U1
|
Os 6816 ČD U1
|
Chomutov
|
Most — Jirkov zast.
|
Chomutov Most — Jirkov zast.
|
–
|
14:17
|
|
14:17
|
Os 6819 ČD
|
U1
|
Os 6819 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
Děčín hlavní nádraží Teplice v Čech. — Ústí n.L. hl.n.
|
–
|