14:54
|
|
14:54
|
Os 8913 ARR
|
–
|
Os 8913 ARR –
|
Horažďovice předměstí
|
Kovčín — Pačejov — Jetenovice
|
Horažďovice předměstí Kovčín — Pačejov — Jetenovice
|
–
|
15:04
|
|
15:04
|
Os 8914 ARR
|
–
|
Os 8914 ARR –
|
Plzeň-Jižní Předměstí
|
Mileč — Nepomuk — Srby — Ždírec u Plzně — Blovice
|
Plzeň-Jižní Předměstí Mileč — Nepomuk — Srby — Ždírec u Plzně — Blovice
|
–
|
16:54
|
|
16:54
|
Os 8915 ARR
|
–
|
Os 8915 ARR –
|
Horažďovice předměstí
|
Kovčín — Pačejov — Velký Bor
|
Horažďovice předměstí Kovčín — Pačejov — Velký Bor
|
–
|
17:04
|
|
17:04
|
Os 8916 ARR
|
–
|
Os 8916 ARR –
|
Plzeň-Jižní Předměstí
|
Mileč — Nepomuk — Srby — Ždírec u Plzně — Blovice
|
Plzeň-Jižní Předměstí Mileč — Nepomuk — Srby — Ždírec u Plzně — Blovice
|
–
|