22:09
|
|
22:09
|
Os 6962 ČD
|
–
|
Os 6962 ČD –
|
Děčín hl. n.
|
Povrly — Dobkovice — Vilsnice
|
Děčín hl. n. Povrly — Dobkovice — Vilsnice
|
–
|
22:40
|
|
22:40
|
Os 6560 RJ ÚK
|
–
|
Os 6560 RJ ÚK –
|
Ústí n.L. západ
|
Mojžíř — Neštěmice — Ústí nad Labem sever — Ústí n. L. hl. n.
|
Ústí n.L. západ Mojžíř — Neštěmice — Ústí nad Labem sever — Ústí n. L. hl. n.
|
–
|
23:05
|
|
23:05
|
Os 6966 ČD
|
–
|
Os 6966 ČD –
|
Děčín hl. n.
|
Povrly — Povrly-Roztoky — Dobkovice — Choratice — Vilsnice
|
Děčín hl. n. Povrly — Povrly-Roztoky — Dobkovice — Choratice — Vilsnice
|
–
|