04:28
|
|
04:28
|
Os 5700 ČD
|
–
|
Os 5700 ČD –
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Horní Nová Ves — Lázně Bělohrad — Šárovcova Lhota — Ostroměř — Ohnišťany
|
Chlumec nad Cidlinou Horní Nová Ves — Lázně Bělohrad — Šárovcova Lhota — Ostroměř — Ohnišťany
|
–
|
Vlak je v úseku Ostroměř - Chlumec nad Cidlinou nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Ostroměř - Chlumec nad Cidlinou nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
05:15
|
|
05:15
|
Os 5701 ČD
|
–
|
Os 5701 ČD –
|
Lomnice nad Popelkou
|
Nová Paka město — Stará Paka — Ústí u Staré Paky — Syřenov — Nová Ves nad Popelkou
|
Lomnice nad Popelkou Nová Paka město — Stará Paka — Ústí u Staré Paky — Syřenov — Nová Ves nad Popelkou
|
–
|
05:35
|
|
05:35
|
Sp 1798 ČD
|
–
|
Sp 1798 ČD –
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Lázně Bělohrad — Ostroměř — Ohnišťany — Smidary — Skřivany
|
Chlumec nad Cidlinou Lázně Bělohrad — Ostroměř — Ohnišťany — Smidary — Skřivany
|
–
|
Vlak je v úseku Ostroměř - Chlumec nad Cidlinou nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Ostroměř - Chlumec nad Cidlinou nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
06:19
|
|
06:19
|
Sp 1799 ČD
|
–
|
Sp 1799 ČD –
|
Trutnov hl. n.
|
Nová Paka město — Stará Paka — Bělá u Staré Paky zastávka — Tample — Roztoky u Jilemnice
|
Trutnov hl. n. Nová Paka město — Stará Paka — Bělá u Staré Paky zastávka — Tample — Roztoky u Jilemnice
|
–
|
06:35
|
|
06:35
|
Os 5704 ČD
|
–
|
Os 5704 ČD –
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Horní Nová Ves — Lázně Bělohrad — Šárovcova Lhota — Ostroměř — Ohnišťany
|
Chlumec nad Cidlinou Horní Nová Ves — Lázně Bělohrad — Šárovcova Lhota — Ostroměř — Ohnišťany
|
–
|
06:53
|
|
06:53
|
Os 5406 ARR
|
–
|
Os 5406 ARR –
|
Turnov
|
Nová Paka město — Stará Paka — Bělá u Staré Paky — Libštát — Košťálov
|
Turnov Nová Paka město — Stará Paka — Bělá u Staré Paky — Libštát — Košťálov
|
–
|