Odjezdy
Nové Město nad Metují
Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Linka | Vlak/Linka | Cíl | Přes | Cíl/Přes | Kolej |
15:45
|
|
15:45
|
Os 5117 ČD
|
V25
|
Os 5117 ČD V25
|
Týniště n.Orlicí
|
|
Týniště n.Orlicí
|
1
|
16:35
|
|
16:35
|
Sp 1895 ČD
|
V24
|
Sp 1895 ČD V24
|
Choceň
|
Týniště n.Orlicí
|
Choceň Týniště n.Orlicí
|
–
|
17:25
|
|
17:25
|
Sp 1888 ČD
|
V24
|
Sp 1888 ČD V24
|
Náchod
|
|
Náchod
|
–
|
18:23
|
|
18:23
|
Os 5118 ČD
|
V25
|
Os 5118 ČD V25
|
Náchod
|
|
Náchod
|
–
|
18:35
|
|
18:35
|
Sp 1897 ČD
|
V24
|
Sp 1897 ČD V24
|
Choceň
|
Týniště n.Orlicí
|
Choceň Týniště n.Orlicí
|
–
|
19:25
|
|
19:25
|
Sp 1892 ČD
|
V24
|
Sp 1892 ČD V24
|
Náchod
|
|
Náchod
|
–
|
19:45
|
|
19:45
|
Os 5119 ČD
|
V25
|
Os 5119 ČD V25
|
Choceň
|
Týniště n.Orlicí
|
Choceň Týniště n.Orlicí
|
–
|
22:02
|
|
22:02
|
Os 5120 ČD
|
V25
|
Os 5120 ČD V25
|
Náchod
|
|
Náchod
|
–
|
06:35
|
|
06:35
|
Sp 1885 ČD
|
V24
|
Sp 1885 ČD V24
|
Choceň
|
Týniště n.Orlicí
|
Choceň Týniště n.Orlicí
|
–
|
07:23
|
|
07:23
|
Os 5126 ČD
|
V25
|
Os 5126 ČD V25
|
Náchod
|
|
Náchod
|
–
|