22:26
|
|
22:26
|
Os 7115 GWTR
|
–
|
Os 7115 GWTR –
|
Mariánské Lázně
|
Milhostov u Mariánských Lázní — Vlkovice — Mariánské Lázně město
|
Mariánské Lázně Milhostov u Mariánských Lázní — Vlkovice — Mariánské Lázně město
|
–
|
23:20
|
|
23:20
|
Os 7118 GWTR
|
–
|
Os 7118 GWTR –
|
Bečov nad Teplou
|
Mrázov — Teplá — Hoštěc — Poutnov — Louka u Mariánských Lázní
|
Bečov nad Teplou Mrázov — Teplá — Hoštěc — Poutnov — Louka u Mariánských Lázní
|
–
|