16:36
|
|
16:36
|
Os 4121 ČD
|
–
|
Os 4121 ČD –
|
St. Město u U.H.
|
Blažovice — Křenovice dol.n. — Slavkov u Brna — Křižanovice — Marefy
|
St. Město u U.H. Blažovice — Křenovice dol.n. — Slavkov u Brna — Křižanovice — Marefy
|
–
|
17:27
|
|
17:27
|
Os 4118 ČD
|
–
|
Os 4118 ČD –
|
Brno hl. n.
|
Šlapanice — Šlapanice zastávka — Brno-Slatina
|
Brno hl. n. Šlapanice — Šlapanice zastávka — Brno-Slatina
|
–
|
18:36
|
|
18:36
|
Os 4123 ČD
|
–
|
Os 4123 ČD –
|
Uherské Hradiště
|
Blažovice — Křenovice dol.n. — Slavkov u Brna — Křižanovice — Marefy
|
Uherské Hradiště Blažovice — Křenovice dol.n. — Slavkov u Brna — Křižanovice — Marefy
|
–
|