09:32
|
|
09:32
|
Sp 1225 LET
|
–
|
Sp 1225 LET –
|
Hanušovice
|
Červený Potok — Podlesí — Vlaské
|
Hanušovice Červený Potok — Podlesí — Vlaské
|
–
|
10:25
|
|
10:25
|
Sp 1224 LET
|
–
|
Sp 1224 LET –
|
Ústí nad Orlicí
|
Dolní Lipka — Lichkov — Mladkov — Těchonín — Jablonné nad Orlicí
|
Ústí nad Orlicí Dolní Lipka — Lichkov — Mladkov — Těchonín — Jablonné nad Orlicí
|
–
|