12:45
|
|
12:45
|
Os 15011 ČD
|
–
|
Os 15011 ČD –
|
Choceň
|
Cerekvice nad Loučnou zastávka — Cerekvice nad Loučnou — Hrušová — Džbánov — Vysoké Mýto město
|
Choceň Cerekvice nad Loučnou zastávka — Cerekvice nad Loučnou — Hrušová — Džbánov — Vysoké Mýto město
|
–
|
15:02
|
|
15:02
|
Os 15012 ČD
|
–
|
Os 15012 ČD –
|
Litomyšl
|
Tržek — Litomyšl-Nedošín — Litomyšl zastávka
|
Litomyšl Tržek — Litomyšl-Nedošín — Litomyšl zastávka
|
–
|