|
|
11:35
|
Os 4339 ARR
|
S5
|
Os 4339 ARR S5
|
Bojkovice město
|
Uherské Hradiště — Kunovice — Hradčovice — Uherský Brod — Újezdec u Luh. — Bojkovice
|
Bojkovice město Uherské Hradiště — Kunovice — Hradčovice — Uherský Brod — Újezdec u Luh. — Bojkovice
|
H / 1
|
11:43
|
|
11:43
|
R 888 ČD
|
R18
|
R 888 ČD R18
|
Praha-Vršovice
|
Přerov — Olomouc hl.n. — Česká Třebová — Pardubice hl.n. — Kolín — Praha hl.n.
|
Praha-Vršovice Přerov — Olomouc hl.n. — Česká Třebová — Pardubice hl.n. — Kolín — Praha hl.n.
|
1 / 2
|
11:57
|
|
11:57
|
R 810 ČD
|
R13
|
R 810 ČD R13
|
Brno hl.n.
|
Moravský Písek — Hodonín — Břeclav — Podivín — Zaječí — Šakvice
|
Brno hl.n. Moravský Písek — Hodonín — Břeclav — Podivín — Zaječí — Šakvice
|
–
|
12:01
|
|
12:01
|
R 807 ČD
|
R13
|
R 807 ČD R13
|
Olomouc hl.n.
|
Otrokovice — Hulín — Přerov
|
Olomouc hl.n. Otrokovice — Hulín — Přerov
|
–
|
12:21
|
14:31
|
12:21 14:31
|
EC 105 ČD
|
Ex4
|
EC 105 ČD Ex4
|
Wien Hbf
|
Hodonín — Břeclav
|
Wien Hbf Hodonín — Břeclav
|
–
|
12:27
|
|
12:27
|
Sp 1768 ČD
|
R56
|
Sp 1768 ČD R56
|
Brno hl.n.
|
Uherské Hradiště — Ostrožská N.Ves — Uherský Ostroh — Veselí n.Mor. — Kyjov — Slavkov u Brna
|
Brno hl.n. Uherské Hradiště — Ostrožská N.Ves — Uherský Ostroh — Veselí n.Mor. — Kyjov — Slavkov u Brna
|
–
|
12:33
|
|
12:33
|
R 887 ČD
|
R18
|
R 887 ČD R18
|
Luhačovice
|
Uherské Hradiště — Uherský Brod — Újezdec u Luh.
|
Luhačovice Uherské Hradiště — Uherský Brod — Újezdec u Luh.
|
–
|
12:37
|
|
12:37
|
Os 4210 ČD
|
S9
|
Os 4210 ČD S9
|
Břeclav
|
Nedakonice — Moravský Písek — Rohatec — Hodonín — Moravská Nová Ves
|
Břeclav Nedakonice — Moravský Písek — Rohatec — Hodonín — Moravská Nová Ves
|
–
|
12:39
|
14:29
|
12:39 14:29
|
EC 130 ČD
|
Ex4
|
EC 130 ČD Ex4
|
Warszawa Wsch.
|
Přerov — Hranice na Moravě — Ostrava-Svinov — Ostrava hl.n. — Bohumín — Warszawa Centralna
|
Warszawa Wsch. Přerov — Hranice na Moravě — Ostrava-Svinov — Ostrava hl.n. — Bohumín — Warszawa Centralna
|
–
|