14:27
|
|
14:27
|
Os 17561 GWTR
|
–
|
Os 17561 GWTR –
|
Klatovy
|
Kdyně — Chodská Lhota — Dobříkov na Šumavě — Loučim — Pocinovice
|
Klatovy Kdyně — Chodská Lhota — Dobříkov na Šumavě — Loučim — Pocinovice
|
–
|
16:11
|
|
16:11
|
Os 17572 GWTR
|
–
|
Os 17572 GWTR –
|
Domažlice
|
Kout na Šumavě — Spáňov
|
Domažlice Kout na Šumavě — Spáňov
|
–
|