12:53
|
|
12:53
|
R 668 ČD
|
R11
|
R 668 ČD R11
|
Plzeň hl.n.
|
Horažď.předm. — Nepomuk
|
Plzeň hl.n. Horažď.předm. — Nepomuk
|
2 / 1
|
13:06
|
|
13:06
|
R 667 ČD
|
R11
|
R 667 ČD R11
|
Brno hl.n.
|
Protivín — České Budějovice — Veselí n.Lužnicí — Jindřich.Hradec — Jihlava — Třebíč
|
Brno hl.n. Protivín — České Budějovice — Veselí n.Lužnicí — Jindřich.Hradec — Jihlava — Třebíč
|
–
|
13:12
|
|
13:12
|
Os 18108 GWTR
|
S8
|
Os 18108 GWTR S8
|
Volary
|
Volyně — Čkyně — Vimperk — Lipka — Kubova Huť — Lenora
|
Volary Volyně — Čkyně — Vimperk — Lipka — Kubova Huť — Lenora
|
2 / 5
|
13:22
|
|
13:22
|
Sp 2069 ČD
|
S9
|
Sp 2069 ČD S9
|
Tábor
|
Ražice — Písek — Milevsko
|
Tábor Ražice — Písek — Milevsko
|
1 / 4
|
13:54
|
|
13:54
|
Os 8013 ČD
|
S1
|
Os 8013 ČD S1
|
České Budějovice
|
Ražice — Protivín — Číčenice — Zliv — Hluboká n.Vlt.
|
České Budějovice Ražice — Protivín — Číčenice — Zliv — Hluboká n.Vlt.
|
–
|
13:55
|
|
13:55
|
Os 17514 GWTR
|
P11
|
Os 17514 GWTR P11
|
Klatovy
|
Katovice — Horažď.předm. — Sušice — Běšiny
|
Klatovy Katovice — Horažď.předm. — Sušice — Běšiny
|
–
|
14:53
|
|
14:53
|
R 666 ČD
|
R11
|
R 666 ČD R11
|
Plzeň hl.n.
|
Horažď.předm. — Nepomuk
|
Plzeň hl.n. Horažď.předm. — Nepomuk
|
–
|
15:06
|
|
15:06
|
R 669 ČD
|
R11
|
R 669 ČD R11
|
Brno hl.n.
|
Protivín — České Budějovice — Veselí n.Lužnicí — Jindřich.Hradec — Jihlava — Třebíč
|
Brno hl.n. Protivín — České Budějovice — Veselí n.Lužnicí — Jindřich.Hradec — Jihlava — Třebíč
|
–
|