07:20
|
|
07:20
|
Os 5906 ČD
|
S20
|
Os 5906 ČD S20
|
Kolín
|
Leština u Světlé — Golčův J. město — Čáslav — Kutná Hora hl.n.
|
Kolín Leština u Světlé — Golčův J. město — Čáslav — Kutná Hora hl.n.
|
–
|
a dále do stanic Tišnov a Brno hl.n. autobusem náhradní dopravy
|
|
a dále do stanic Tišnov a Brno hl.n. autobusem náhradní dopravy
|
|
|
|
|
|
|
|
08:09
|
|
08:09
|
Os 24856 ČD
|
S82
|
Os 24856 ČD S82
|
Ledeč nad Sázavou
|
Stvořidla
|
Ledeč nad Sázavou Stvořidla
|
–
|
08:16
|
|
08:16
|
R 988 ČD
|
R9
|
R 988 ČD R9
|
Praha-Vršovice
|
Čáslav — Kutná Hora hl.n. — Kolín
|
Praha-Vršovice Čáslav — Kutná Hora hl.n. — Kolín
|
–
|
08:38
|
|
08:38
|
Os 5905 ČD
|
–
|
Os 5905 ČD –
|
Žďár nad Sázavou
|
Havlíčkův Brod — Přibyslav
|
Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod — Přibyslav
|
–
|
09:20
|
|
09:20
|
Os 5908 ČD
|
S20
|
Os 5908 ČD S20
|
Kolín
|
Leština u Světlé — Golčův J. město — Čáslav — Kutná Hora hl.n.
|
Kolín Leština u Světlé — Golčův J. město — Čáslav — Kutná Hora hl.n.
|
–
|
a dále do stanic Tišnov a Brno hl.n. autobusem náhradní dopravy
|
|
a dále do stanic Tišnov a Brno hl.n. autobusem náhradní dopravy
|
|
|
|
|
|
|
|
10:05
|
|
10:05
|
Os 24858 ČD
|
S82
|
Os 24858 ČD S82
|
Ledeč nad Sázavou
|
Stvořidla
|
Ledeč nad Sázavou Stvořidla
|
–
|
10:16
|
|
10:16
|
R 986 ČD
|
R9
|
R 986 ČD R9
|
Praha-Vršovice
|
Čáslav — Kutná Hora hl.n. — Kolín
|
Praha-Vršovice Čáslav — Kutná Hora hl.n. — Kolín
|
–
|
10:38
|
|
10:38
|
Os 5907 ČD
|
–
|
Os 5907 ČD –
|
Žďár nad Sázavou
|
Havlíčkův Brod — Přibyslav
|
Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod — Přibyslav
|
–
|
10:43
|
|
10:43
|
R 961 ČD
|
R9
|
R 961 ČD R9
|
Jihlava město
|
Havlíčkův Brod — Jihlava
|
Jihlava město Havlíčkův Brod — Jihlava
|
–
|
a dále do stanic Tišnov a Brno hl.n. autobusem náhradní dopravy
|
|
a dále do stanic Tišnov a Brno hl.n. autobusem náhradní dopravy
|
|
|
|
|
|
|
|
12:05
|
|
12:05
|
Os 24860 ČD
|
S82
|
Os 24860 ČD S82
|
Ledeč nad Sázavou
|
Stvořidla
|
Ledeč nad Sázavou Stvořidla
|
–
|
12:16
|
|
12:16
|
R 984 ČD
|
R9
|
R 984 ČD R9
|
Praha-Vršovice
|
Čáslav — Kutná Hora hl.n. — Kolín
|
Praha-Vršovice Čáslav — Kutná Hora hl.n. — Kolín
|
–
|
13:20
|
|
13:20
|
Os 5916 ČD
|
S20
|
Os 5916 ČD S20
|
Kolín
|
Leština u Světlé — Golčův J. město — Čáslav — Kutná Hora hl.n.
|
Kolín Leština u Světlé — Golčův J. město — Čáslav — Kutná Hora hl.n.
|
–
|