19:33
|
|
19:33
|
Os 7426 ČD
|
–
|
Os 7426 ČD –
|
Domažlice město
|
Nýřany — Zbůch — Chotěšov u Stoda — Stod — Hradec u Stoda
|
Domažlice město Nýřany — Zbůch — Chotěšov u Stoda — Stod — Hradec u Stoda
|
–
|
Vlak je v úseku Holýšov - Domažlice město nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Holýšov - Domažlice město nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
20:26
|
|
20:26
|
Os 7433 ČD
|
–
|
Os 7433 ČD –
|
Plzeň hl. n.
|
Vejprnice — Plzeň-Skvrňany — Plzeň-Jižní Předměstí
|
Plzeň hl. n. Vejprnice — Plzeň-Skvrňany — Plzeň-Jižní Předměstí
|
–
|
21:26
|
|
21:26
|
Os 7435 ČD
|
–
|
Os 7435 ČD –
|
Plzeň hl. n.
|
Vejprnice — Plzeň-Skvrňany — Plzeň-Jižní Předměstí
|
Plzeň hl. n. Vejprnice — Plzeň-Skvrňany — Plzeň-Jižní Předměstí
|
–
|
21:33
|
|
21:33
|
Os 7430 ČD
|
–
|
Os 7430 ČD –
|
Domažlice
|
Nýřany — Zbůch — Chotěšov u Stoda — Stod — Hradec u Stoda
|
Domažlice Nýřany — Zbůch — Chotěšov u Stoda — Stod — Hradec u Stoda
|
–
|
Vlak je v úseku Holýšov - Domažlice nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Holýšov - Domažlice nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|