06:48
|
|
06:48
|
R 1355 RJET
|
R23
|
R 1355 RJET R23
|
Kolín
|
Ústí n.L.Střekov — Mělník — Lysá nad Labem
|
Kolín Ústí n.L.Střekov — Mělník — Lysá nad Labem
|
4
|
06:54
|
|
06:54
|
Os 6803 ČD
|
U1
|
Os 6803 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
Děčín hlavní nádraží Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
3
|
07:00
|
|
07:00
|
Os 6804 ČD
|
U1
|
Os 6804 ČD U1
|
Chomutov
|
Teplice v Čech. — Bílina — Most
|
Chomutov Teplice v Čech. — Bílina — Most
|
2
|
07:08
|
|
07:08
|
Os 6462 RJÚK
|
U7
|
Os 6462 RJÚK U7
|
Děčín hlavní nádraží
|
Ústí n.L.Střekov — Děčín východ
|
Děčín hlavní nádraží Ústí n.L.Střekov — Děčín východ
|
5
|
07:22
|
|
07:22
|
Os 16507 RJÚK
|
U5
|
Os 16507 RJÚK U5
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
3
|
07:54
|
|
07:54
|
Os 6805 ČD
|
U1
|
Os 6805 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
Děčín hlavní nádraží Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
3
|
08:00
|
|
08:00
|
Os 6806 ČD
|
U1
|
Os 6806 ČD U1
|
Kadaň předměstí
|
Teplice v Čech. — Most — Chomutov
|
Kadaň předměstí Teplice v Čech. — Most — Chomutov
|
2
|
08:03
|
|
08:03
|
Os 6407 ČD
|
U32
|
Os 6407 ČD U32
|
Lysá nad Labem
|
Ústí n.L.Střekov — Litoměřice město — Mělník
|
Lysá nad Labem Ústí n.L.Střekov — Litoměřice město — Mělník
|
4
|
08:24
|
|
08:24
|
Sp 1196 GWTR
|
T8
|
Sp 1196 GWTR T8
|
Moldava v Krušných horách
|
Teplice v Čech. — Louka u Litvín.
|
Moldava v Krušných horách Teplice v Čech. — Louka u Litvín.
|
2
|
08:48
|
|
08:48
|
R 1359 RJET
|
R23
|
R 1359 RJET R23
|
Kolín
|
Ústí n.L.Střekov — Mělník — Lysá nad Labem
|
Kolín Ústí n.L.Střekov — Mělník — Lysá nad Labem
|
4
|
08:54
|
|
08:54
|
Os 6807 ČD
|
U1
|
Os 6807 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
Děčín hlavní nádraží Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
3
|
09:00
|
|
09:00
|
Os 6808 ČD
|
U1
|
Os 6808 ČD U1
|
Chomutov
|
Teplice v Čech. — Bílina — Most
|
Chomutov Teplice v Čech. — Bílina — Most
|
2
|
09:07
|
|
09:07
|
R 1300 RJET
|
R23
|
R 1300 RJET R23
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
4
|
09:08
|
|
09:08
|
Os 6464 RJÚK
|
U7
|
Os 6464 RJÚK U7
|
Děčín hlavní nádraží
|
Ústí n.L.Střekov — Děčín východ
|
Děčín hlavní nádraží Ústí n.L.Střekov — Děčín východ
|
5
|
09:22
|
|
09:22
|
Os 16511 RJÚK
|
U5
|
Os 16511 RJÚK U5
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
3
|
09:54
|
|
09:54
|
Os 6809 ČD
|
U1
|
Os 6809 ČD U1
|
Děčín hlavní nádraží
|
Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
Děčín hlavní nádraží Ústí n.L. hl.n. — Povrly
|
3
|