17:51
|
|
17:51
|
Os 4121 ČD
|
–
|
Os 4121 ČD –
|
St. Město u U.H.
|
Bzenec — Veselí nad Moravou — Veselí nad Moravou-Milokošť — Uherský Ostroh — Ostrožská Nová Ves
|
St. Město u U.H. Bzenec — Veselí nad Moravou — Veselí nad Moravou-Milokošť — Uherský Ostroh — Ostrožská Nová Ves
|
–
|
18:10
|
|
18:10
|
Os 4120 ČD
|
–
|
Os 4120 ČD –
|
Brno hl. n.
|
Vlkoš — Kyjov zastávka — Kyjov — Bohuslavice u Kyjova — Jestřabice
|
Brno hl. n. Vlkoš — Kyjov zastávka — Kyjov — Bohuslavice u Kyjova — Jestřabice
|
–
|
18:39
|
|
18:39
|
Os 4180 ČD
|
–
|
Os 4180 ČD –
|
Kyjov
|
Vlkoš — Kyjov zastávka
|
Kyjov Vlkoš — Kyjov zastávka
|
–
|
18:45
|
|
18:45
|
Sp 1773 ČD
|
–
|
Sp 1773 ČD –
|
Bojkovice
|
Bzenec — Veselí nad Moravou — Uherský Ostroh — Ostrožská Nová Ves — Kunovice zastávka
|
Bojkovice Bzenec — Veselí nad Moravou — Uherský Ostroh — Ostrožská Nová Ves — Kunovice zastávka
|
–
|
19:15
|
|
19:15
|
Sp 1774 ČD
|
–
|
Sp 1774 ČD –
|
Brno hl. n.
|
Kyjov zastávka — Kyjov — Nemotice — Nesovice — Bučovice
|
Brno hl. n. Kyjov zastávka — Kyjov — Nemotice — Nesovice — Bučovice
|
–
|
19:51
|
|
19:51
|
Os 4123 ČD
|
–
|
Os 4123 ČD –
|
Uherské Hradiště
|
Bzenec — Veselí nad Moravou — Veselí nad Moravou-Milokošť — Uherský Ostroh — Ostrožská Nová Ves
|
Uherské Hradiště Bzenec — Veselí nad Moravou — Veselí nad Moravou-Milokošť — Uherský Ostroh — Ostrožská Nová Ves
|
–
|
20:20
|
|
20:20
|
Os 4182 ČD
|
–
|
Os 4182 ČD –
|
Kyjov
|
Vlkoš — Kyjov zastávka
|
Kyjov Vlkoš — Kyjov zastávka
|
–
|