13:09
|
|
13:09
|
Os 15011 ČD
|
–
|
Os 15011 ČD –
|
Choceň
|
Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
Choceň Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
–
|
13:51
|
|
13:51
|
Os 15010 ČD
|
–
|
Os 15010 ČD –
|
Litomyšl
|
Vysoké Mýto město — Džbánov — Hrušová — Cerekvice nad Loučnou — Cerekvice nad Loučnou zastávka
|
Litomyšl Vysoké Mýto město — Džbánov — Hrušová — Cerekvice nad Loučnou — Cerekvice nad Loučnou zastávka
|
–
|
14:04
|
|
14:04
|
Os 15047 ČD
|
–
|
Os 15047 ČD –
|
Choceň
|
Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
Choceň Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
–
|
15:09
|
|
15:09
|
Os 15051 ČD
|
–
|
Os 15051 ČD –
|
Choceň
|
Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
Choceň Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
–
|