11:35
|
|
11:35
|
Sp 1858 ČD
|
–
|
Sp 1858 ČD –
|
Broumov
|
Meziměstí — Ruprechtice — Hynčice — Broumov-Olivětín
|
Broumov Meziměstí — Ruprechtice — Hynčice — Broumov-Olivětín
|
–
|
12:23
|
|
12:23
|
Sp 1865 ČD
|
–
|
Sp 1865 ČD –
|
Starkoč
|
Teplice nad Metují — Česká Metuje — Žďár nad Metují — Police nad Metují — Hronov zastávka
|
Starkoč Teplice nad Metují — Česká Metuje — Žďár nad Metují — Police nad Metují — Hronov zastávka
|
–
|
13:35
|
|
13:35
|
Sp 1862 ČD
|
–
|
Sp 1862 ČD –
|
Broumov
|
Meziměstí — Ruprechtice — Hynčice — Broumov-Olivětín
|
Broumov Meziměstí — Ruprechtice — Hynčice — Broumov-Olivětín
|
–
|
14:23
|
|
14:23
|
Sp 1869 ČD
|
–
|
Sp 1869 ČD –
|
Starkoč
|
Teplice nad Metují — Česká Metuje — Žďár nad Metují — Police nad Metují — Hronov zastávka
|
Starkoč Teplice nad Metují — Česká Metuje — Žďár nad Metují — Police nad Metují — Hronov zastávka
|
–
|