23:26
|
|
23:26
|
Os 7930 ČD
|
S60
|
Os 7930 ČD S60
|
Březnice
|
Libomyšl — Lochovice — Příbram
|
Březnice Libomyšl — Lochovice — Příbram
|
–
|
00:43
|
|
00:43
|
R 748 ČD
|
R16
|
R 748 ČD R16
|
Plzeň hl.n.
|
Hořovice — Kařez — Rokycany
|
Plzeň hl.n. Hořovice — Kařez — Rokycany
|
3 / 2
|
05:58
|
|
05:58
|
R 743 ČD
|
R16
|
R 743 ČD R16
|
Praha hl.n.
|
Beroun — Praha-Smíchov
|
Praha hl.n. Beroun — Praha-Smíchov
|
–
|
06:04
|
|
06:04
|
Os 7902 ČD
|
S60
|
Os 7902 ČD S60
|
Strakonice
|
Libomyšl — Lochovice — Příbram — Březnice — Blatná — Radomyšl
|
Strakonice Libomyšl — Lochovice — Příbram — Březnice — Blatná — Radomyšl
|
–
|
06:24
|
|
06:24
|
Os 7804 ČD
|
S70
|
Os 7804 ČD S70
|
Plzeň hl.n.
|
Hořovice — Rokycany — Ejpovice
|
Plzeň hl.n. Hořovice — Rokycany — Ejpovice
|
–
|
06:58
|
|
06:58
|
R 755 ČD
|
R16
|
R 755 ČD R16
|
Praha hl.n.
|
Beroun — Praha-Smíchov
|
Praha hl.n. Beroun — Praha-Smíchov
|
–
|
07:00
|
|
07:00
|
R 776 ČD
|
R16
|
R 776 ČD R16
|
Ž.Ruda-Alžb.
|
Rokycany — Plzeň hl.n. — Klatovy — Janovice n.Úhl. — Nýrsko — Špičák
|
Ž.Ruda-Alžb. Rokycany — Plzeň hl.n. — Klatovy — Janovice n.Úhl. — Nýrsko — Špičák
|
–
|
07:12
|
|
07:12
|
Os 7904 ČD
|
S60
|
Os 7904 ČD S60
|
Březnice
|
Libomyšl — Lochovice — Příbram
|
Březnice Libomyšl — Lochovice — Příbram
|
–
|