04:29
|
|
04:29
|
Os 4332 ARR
|
S5
|
Os 4332 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Kunovice — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Kunovice — Uherské Hradiště
|
2 / 3
|
05:01
|
|
05:01
|
Os 23206 ARR
|
S2
|
Os 23206 ARR S2
|
Vsetín
|
Brumov — Val.Klobouky — Horní Lideč
|
Vsetín Brumov — Val.Klobouky — Horní Lideč
|
–
|
05:08
|
|
05:08
|
Os 4358 ARR
|
S5
|
Os 4358 ARR S5
|
Bojkovice
|
Bohuslavice n.V. — Slavičín
|
Bojkovice Bohuslavice n.V. — Slavičín
|
–
|
05:45
|
|
05:45
|
Os 4302 ARR
|
S5
|
Os 4302 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Kunovice — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Kunovice — Uherské Hradiště
|
–
|
05:45
|
|
05:45
|
Os 23208 ARR
|
S2
|
Os 23208 ARR S2
|
Val.Meziříčí
|
Brumov — Val.Klobouky — H.Lideč — Vsetín
|
Val.Meziříčí Brumov — Val.Klobouky — H.Lideč — Vsetín
|
–
|
06:26
|
|
06:26
|
Os 23210 ARR
|
S2
|
Os 23210 ARR S2
|
Horní Lideč
|
Brumov — Val.Klobouky
|
Horní Lideč Brumov — Val.Klobouky
|
–
|
06:43
|
|
06:43
|
Sp 1280 ARR
|
Sp5
|
Sp 1280 ARR Sp5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Uherské Hradiště
|
–
|
07:21
|
|
07:21
|
Os 23214 ARR
|
S2
|
Os 23214 ARR S2
|
Vsetín
|
Brumov — Val.Klobouky — Horní Lideč
|
Vsetín Brumov — Val.Klobouky — Horní Lideč
|
–
|
08:00
|
|
08:00
|
Os 4306 ARR
|
S5
|
Os 4306 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Kunovice — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bohuslavice n.V. — Slavičín — Bojkovice — Uherský Brod — Kunovice — Uherské Hradiště
|
–
|
08:01
|
|
08:01
|
Os 23216 ARR
|
S2
|
Os 23216 ARR S2
|
Horní Lideč
|
Brumov — Val.Klobouky
|
Horní Lideč Brumov — Val.Klobouky
|
–
|