|
|
05:18
|
Os 7088 ČD
|
–
|
Os 7088 ČD –
|
Kadaň
|
Chomutov — Málkov — Kadaň-Prunéřov — Kadaň-Bystřice
|
Kadaň Chomutov — Málkov — Kadaň-Prunéřov — Kadaň-Bystřice
|
–
|
05:32
|
|
05:32
|
R 1081 GWTR
|
–
|
R 1081 GWTR –
|
Plzeň hl. n.
|
Chomutov — Žatec — Žatec západ — Podbořany — Vroutek
|
Plzeň hl. n. Chomutov — Žatec — Žatec západ — Podbořany — Vroutek
|
–
|
Vlak je v úseku Blatno u Jesenice - Plzeň hl. n. nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Blatno u Jesenice - Plzeň hl. n. nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
05:39
|
|
05:39
|
Os 6803 ČD
|
–
|
Os 6803 ČD –
|
Děčín hl. n.
|
Jirkov zastávka — Třebušice — Most — Želenice nad Bílinou — Bílina kyselka
|
Děčín hl. n. Jirkov zastávka — Třebušice — Most — Želenice nad Bílinou — Bílina kyselka
|
–
|
05:46
|
|
05:46
|
R 620 ČD
|
–
|
R 620 ČD –
|
Cheb
|
Chomutov — Kadaň-Prunéřov — Klášterec nad Ohří — Ostrov nad Ohří — Karlovy Vary
|
Cheb Chomutov — Kadaň-Prunéřov — Klášterec nad Ohří — Ostrov nad Ohří — Karlovy Vary
|
–
|
05:56
|
|
05:56
|
Os 16803 DLB CZ
|
–
|
Os 16803 DLB CZ –
|
Rakovník
|
Chomutov — Březno u Chomutova — Hořetice — Žiželice — Žatec
|
Rakovník Chomutov — Březno u Chomutova — Hořetice — Žiželice — Žatec
|
–
|
06:07
|
|
06:07
|
R 605 ČD
|
–
|
R 605 ČD –
|
Praha hl. n.
|
Jirkov zastávka — Most — Bílina — Teplice v Čechách — Ústí n. L. hl. n.
|
Praha hl. n. Jirkov zastávka — Most — Bílina — Teplice v Čechách — Ústí n. L. hl. n.
|
–
|
06:18
|
|
06:18
|
Os 6800 ČD
|
–
|
Os 6800 ČD –
|
Kadaň předměstí
|
Chomutov — Málkov — Kadaň-Prunéřov — Kadaň-Bystřice — Kadaň
|
Kadaň předměstí Chomutov — Málkov — Kadaň-Prunéřov — Kadaň-Bystřice — Kadaň
|
–
|