05:17
|
|
05:17
|
Os 6803 ČD
|
U1
|
Os 6803 ČD U1
|
Děčín hl.n.
|
Kadaň-Prunéřov — Chomutov — Most — Bílina — Teplice v Čechách — Ústí n.L.hl.n.
|
Děčín hl.n. Kadaň-Prunéřov — Chomutov — Most — Bílina — Teplice v Čechách — Ústí n.L.hl.n.
|
–
|
06:12
|
|
06:12
|
Sp 1945 ČD
|
U51
|
Sp 1945 ČD U51
|
Ústí n.Lab.hl.n.
|
Kadaň-Prunéřov — Chomutov — Most — Bílina — Teplice v Čechách
|
Ústí n.Lab.hl.n. Kadaň-Prunéřov — Chomutov — Most — Bílina — Teplice v Čechách
|
–
|