|
|
16:30
|
Os 6713 DLB CZ
|
–
|
Os 6713 DLB CZ –
|
Louny město
|
Louny — Louny střed
|
Louny město Louny — Louny střed
|
–
|
17:25
|
|
17:25
|
Os 6734 DLB CZ
|
–
|
Os 6734 DLB CZ –
|
Most
|
Lenešice — Břvany — Bečov u Mostu — Obrnice
|
Most Lenešice — Břvany — Bečov u Mostu — Obrnice
|
–
|
17:30
|
|
17:30
|
Os 6715 DLB CZ
|
–
|
Os 6715 DLB CZ –
|
Rakovník
|
Louny — Louny střed — Louny město — Jimlín — Opočno u Loun
|
Rakovník Louny — Louny střed — Louny město — Jimlín — Opočno u Loun
|
–
|
Vlak je v úseku Hořesedly - Rakovník nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Hořesedly - Rakovník nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
18:25
|
|
18:25
|
Os 6716 DLB CZ
|
–
|
Os 6716 DLB CZ –
|
Most
|
Lenešice — Břvany — Bečov u Mostu — Obrnice
|
Most Lenešice — Břvany — Bečov u Mostu — Obrnice
|
–
|
18:30
|
|
18:30
|
Os 6737 DLB CZ
|
–
|
Os 6737 DLB CZ –
|
Louny město
|
Louny — Louny střed
|
Louny město Louny — Louny střed
|
–
|
19:25
|
|
19:25
|
Os 6736 DLB CZ
|
–
|
Os 6736 DLB CZ –
|
Most
|
Lenešice — Břvany — Bečov u Mostu — Obrnice
|
Most Lenešice — Břvany — Bečov u Mostu — Obrnice
|
–
|
19:30
|
|
19:30
|
Os 6717 DLB CZ
|
–
|
Os 6717 DLB CZ –
|
Rakovník
|
Louny — Louny střed — Louny město — Jimlín — Opočno u Loun
|
Rakovník Louny — Louny střed — Louny město — Jimlín — Opočno u Loun
|
–
|