|
|
14:39
|
Os 17561 GWTR
|
–
|
Os 17561 GWTR –
|
Klatovy
|
Loučim — Pocinovice — Úborsko — Dubová Lhota — Janovice nad Úhlavou
|
Klatovy Loučim — Pocinovice — Úborsko — Dubová Lhota — Janovice nad Úhlavou
|
–
|
16:01
|
|
16:01
|
Os 17572 GWTR
|
–
|
Os 17572 GWTR –
|
Domažlice
|
Chodská Lhota — Kdyně — Starec — Kout na Šumavě — Spáňov
|
Domažlice Chodská Lhota — Kdyně — Starec — Kout na Šumavě — Spáňov
|
–
|