09:43
|
|
09:43
|
Os 3718 ČD
|
–
|
Os 3718 ČD –
|
Kouty nad Desnou
|
Pivín — Čelčice — Bedihošť — Prostějov hl. n. — Vrahovice
|
Kouty nad Desnou Pivín — Čelčice — Bedihošť — Prostějov hl. n. — Vrahovice
|
–
|
11:43
|
|
11:43
|
Os 3722 ČD
|
–
|
Os 3722 ČD –
|
Kouty nad Desnou
|
Pivín — Čelčice — Bedihošť — Prostějov hl. n. — Vrahovice
|
Kouty nad Desnou Pivín — Čelčice — Bedihošť — Prostějov hl. n. — Vrahovice
|
–
|