Příjezdy
Olomouc hlavní nádraží
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Nást./Kolej |
Praha-Vršovice
|
Ex1
|
08:43
|
|
08:43
|
EC 113 ČD
|
EC 113 ČD Ex1
|
2 / 1
|
Návsí
|
–
|
08:48
|
08:53
|
08:48 08:53
|
RJ 1006 RJET
|
RJ 1006 RJET –
|
3 / 2
|
Brno hl.n.
|
R13
|
08:51
|
|
08:51
|
R 803 ČD
|
R 803 ČD R13
|
–
|
Prostějov hl.n.
|
–
|
08:51
|
|
08:51
|
Os 303754 ČD
|
Os 303754 ČD –
|
–
|
Ostrava-Svinov
|
R27
|
08:52
|
|
08:52
|
R 852 ČD
|
R 852 ČD R27
|
–
|
Brno hl.n.
|
R12
|
08:53
|
08:58
|
08:53 08:58
|
R 903 ČD
|
R 903 ČD R12
|
3 / 2
|
Drahanovice
|
–
|
08:55
|
|
08:55
|
Os 14010 ČD
|
Os 14010 ČD –
|
–
|
Šumperk
|
R12
|
09:01
|
09:06
|
09:01 09:06
|
R 912 ČD
|
R 912 ČD R12
|
–
|
Žilina
|
Ex1
|
09:14
|
09:29
|
09:14 09:29
|
EC 144 ČD
|
EC 144 ČD Ex1
|
–
|
Kouty n.Desnou
|
–
|
09:22
|
|
09:22
|
Os 3763 ČD
|
Os 3763 ČD –
|
–
|
Nezamyslice
|
–
|
09:22
|
09:27
|
09:22 09:27
|
Os 3817 ČD
|
Os 3817 ČD –
|
–
|
Šumperk
|
–
|
09:26
|
|
09:26
|
Os 3816 ČD
|
Os 3816 ČD –
|
–
|
Praha hl.n.
|
R18
|
09:29
|
|
09:29
|
R 885 ČD
|
R 885 ČD R18
|
–
|
Košice
|
–
|
09:48
|
|
09:48
|
RJ 1008 RJET
|
RJ 1008 RJET –
|
–
|
Praha-Vršovice
|
Ex2
|
09:49
|
|
09:49
|
EC 123 ČD
|
EC 123 ČD Ex2
|
–
|
Senice na Hané
|
–
|
09:55
|
|
09:55
|
Os 14014 ČD
|
Os 14014 ČD –
|
–
|