16:22
|
|
16:22
|
Os 4314 ARR
|
S5
|
Os 4314 ARR S5
|
Uherské Hradiště
|
Bojkovice — Újezdec u Luh. — Uh.Brod — Kunovice
|
Uherské Hradiště Bojkovice — Újezdec u Luh. — Uh.Brod — Kunovice
|
–
|
16:50
|
|
16:50
|
Sp 1287 ARR
|
Sp5
|
Sp 1287 ARR Sp5
|
Vlárský průsmyk
|
Slavičín — Bylnice
|
Vlárský průsmyk Slavičín — Bylnice
|
–
|
17:02
|
|
17:02
|
Sp 1284 ARR
|
Sp5
|
Sp 1284 ARR Sp5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bojkovice — Uherský Brod — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bojkovice — Uherský Brod — Uherské Hradiště
|
–
|
18:27
|
|
18:27
|
Os 4316 ARR
|
S5
|
Os 4316 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bojkovice — Újezdec u Luh. — Uh.Brod — Kunovice — U.Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bojkovice — Újezdec u Luh. — Uh.Brod — Kunovice — U.Hradiště
|
–
|
20:36
|
|
20:36
|
Os 4318 ARR
|
S5
|
Os 4318 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Bojkovice — Újezdec u Luh. — Uh.Brod — Kunovice — U.Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Bojkovice — Újezdec u Luh. — Uh.Brod — Kunovice — U.Hradiště
|
–
|