09:08
|
|
09:08
|
Os 7102 GWTR
|
–
|
Os 7102 GWTR –
|
Karlovy Vary dolní n.
|
Poutnov — Louka u Mariánských Lázní — Bečov nad Teplou — Vodná — Krásný Jez
|
Karlovy Vary dolní n. Poutnov — Louka u Mariánských Lázní — Bečov nad Teplou — Vodná — Krásný Jez
|
–
|
09:42
|
|
09:42
|
Os 7103 GWTR
|
–
|
Os 7103 GWTR –
|
Mariánské Lázně
|
Teplá — Mrázov — Ovesné Kladruby — Milhostov u Mariánských Lázní — Vlkovice
|
Mariánské Lázně Teplá — Mrázov — Ovesné Kladruby — Milhostov u Mariánských Lázní — Vlkovice
|
–
|