11:21
|
|
11:21
|
Os 6466 RJ ÚK
|
–
|
Os 6466 RJ ÚK –
|
Děčín hl. n.
|
Valtířov — Velké Březno — Malé Březno nad Labem — Těchlovice — Boletice nad Labem
|
Děčín hl. n. Valtířov — Velké Březno — Malé Březno nad Labem — Těchlovice — Boletice nad Labem
|
–
|
13:21
|
|
13:21
|
Os 6468 RJ ÚK
|
–
|
Os 6468 RJ ÚK –
|
Děčín hl. n.
|
Valtířov — Velké Březno — Malé Březno nad Labem — Těchlovice — Boletice nad Labem
|
Děčín hl. n. Valtířov — Velké Březno — Malé Březno nad Labem — Těchlovice — Boletice nad Labem
|
–
|