|
|
11:48
|
Os 5304 ČD
|
–
|
Os 5304 ČD –
|
Pardubice hl.n.
|
Pard.-Rosice n.L
|
Pardubice hl.n. Pard.-Rosice n.L
|
2 / 3L
|
12:12
|
|
12:12
|
Sp 1455 ČD
|
–
|
Sp 1455 ČD –
|
Havlíčkův Brod
|
Slatiňany — Chrast u Chrud. — Žďárec u Skutče — Hlinsko v Čech. — Ždírec n. Doubr. — Chotěboř
|
Havlíčkův Brod Slatiňany — Chrast u Chrud. — Žďárec u Skutče — Hlinsko v Čech. — Ždírec n. Doubr. — Chotěboř
|
–
|
12:26
|
|
12:26
|
Os 25048 ČD
|
–
|
Os 25048 ČD –
|
Moravany
|
Chrudim město — Hrochův Týnec
|
Moravany Chrudim město — Hrochův Týnec
|
1 / 1
|
12:39
|
|
12:39
|
Os 5356 ČD
|
–
|
Os 5356 ČD –
|
Pardubice hl.n.
|
Medlešice — Pard.-Rosice n.L
|
Pardubice hl.n. Medlešice — Pard.-Rosice n.L
|
–
|
13:39
|
|
13:39
|
Sp 1456 ČD
|
–
|
Sp 1456 ČD –
|
Pardubice hl.n.
|
Pard.-Rosice n.L
|
Pardubice hl.n. Pard.-Rosice n.L
|
–
|
14:12
|
|
14:12
|
Sp 1457 ČD
|
–
|
Sp 1457 ČD –
|
Havlíčkův Brod
|
Slatiňany — Chrast u Chrud. — Žďárec u Skutče — Hlinsko v Čech. — Ždírec n. Doubr. — Chotěboř
|
Havlíčkův Brod Slatiňany — Chrast u Chrud. — Žďárec u Skutče — Hlinsko v Čech. — Ždírec n. Doubr. — Chotěboř
|
–
|
14:26
|
|
14:26
|
Os 25050 ČD
|
–
|
Os 25050 ČD –
|
Moravany
|
Chrudim město — Hrochův Týnec
|
Moravany Chrudim město — Hrochův Týnec
|
–
|