11:03
|
|
11:03
|
Os 27909 ČD
|
–
|
Os 27909 ČD –
|
Nepomuk
|
Životice — Kotouň — Želvice — Třebčice
|
Nepomuk Životice — Kotouň — Želvice — Třebčice
|
–
|
12:54
|
|
12:54
|
Os 27908 ČD
|
–
|
Os 27908 ČD –
|
Blatná
|
Hradiště u Blatné — Lnáře — Tchořovice
|
Blatná Hradiště u Blatné — Lnáře — Tchořovice
|
–
|