11:40
|
|
11:40
|
Os 7104 GWTR
|
–
|
Os 7104 GWTR –
|
Karlovy Vary dolní n.
|
Cihelny — Karlovy Vary-Březová — Doubí u Karlových Varů — Karlovy Vary-Aréna
|
Karlovy Vary dolní n. Cihelny — Karlovy Vary-Březová — Doubí u Karlových Varů — Karlovy Vary-Aréna
|
–
|
13:09
|
|
13:09
|
Os 7107 GWTR
|
–
|
Os 7107 GWTR –
|
Mariánské Lázně
|
Teplička — Krásný Jez zastávka — Krásný Jez — Vodná — Bečov nad Teplou
|
Mariánské Lázně Teplička — Krásný Jez zastávka — Krásný Jez — Vodná — Bečov nad Teplou
|
–
|
13:37
|
|
13:37
|
Os 7106 GWTR
|
–
|
Os 7106 GWTR –
|
Karlovy Vary dolní n.
|
Cihelny — Karlovy Vary-Březová — Doubí u Karlových Varů — Karlovy Vary-Aréna
|
Karlovy Vary dolní n. Cihelny — Karlovy Vary-Březová — Doubí u Karlových Varů — Karlovy Vary-Aréna
|
–
|