Příjezdy
Benešov nad Ploučnicí
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Nást./Kolej |
Děčín hlavní nádraží
|
U8
|
16:49
|
|
16:49
|
Os 6660 ČD
|
Os 6660 ČD U8
|
– /
|
Liberec
|
L2
|
16:57
|
|
16:57
|
TL 6610 DLB
|
TL 6610 DLB L2
|
– /
|
Děčín hlavní nádraží
|
L2
|
16:57
|
|
16:57
|
TL 6615 DLB
|
TL 6615 DLB L2
|
– /
|
Rumburk
|
U8
|
17:03
|
|
17:03
|
Os 6663 ČD
|
Os 6663 ČD U8
|
– /
|
Liberec
|
R14
|
17:56
|
|
17:56
|
R 1332 ARR
|
R 1332 ARR R14
|
– /
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
R14
|
17:57
|
|
17:57
|
R 1333 ARR
|
R 1333 ARR R14
|
– /
|
Děčín hlavní nádraží
|
U8
|
18:49
|
|
18:49
|
Os 6664 ČD
|
Os 6664 ČD U8
|
– /
|
Liberec
|
L2
|
18:57
|
|
18:57
|
TL 6612 DLB
|
TL 6612 DLB L2
|
– /
|
Děčín hlavní nádraží
|
L2
|
18:57
|
|
18:57
|
TL 6617 DLB
|
TL 6617 DLB L2
|
– /
|
Rumburk
|
U8
|
19:03
|
|
19:03
|
Os 6665 ČD
|
Os 6665 ČD U8
|
– /
|
Liberec
|
R14
|
19:56
|
|
19:56
|
R 1334 ARR
|
R 1334 ARR R14
|
– /
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
R14
|
19:57
|
|
19:57
|
R 1335 ARR
|
R 1335 ARR R14
|
– /
|
Děčín hlavní nádraží
|
U8
|
20:49
|
|
20:49
|
Os 6666 ČD
|
Os 6666 ČD U8
|
– /
|
Liberec
|
L2
|
20:57
|
|
20:57
|
TL 6614 DLB
|
TL 6614 DLB L2
|
– /
|
Děčín hlavní nádraží
|
L2
|
20:57
|
|
20:57
|
TL 6619 DLB
|
TL 6619 DLB L2
|
– /
|
Rumburk
|
U8
|
21:03
|
|
21:03
|
Os 6667 ČD
|
Os 6667 ČD U8
|
– /
|
Liberec
|
R14
|
21:53
|
|
21:53
|
R 1336 ARR
|
R 1336 ARR R14
|
– /
|
Ústí nad Labem hlavní nádraží
|
R14
|
21:53
|
|
21:53
|
R 1337 ARR
|
R 1337 ARR R14
|
– /
|