15:13
|
|
15:13
|
Os 27913 ČD
|
–
|
Os 27913 ČD –
|
Nepomuk
|
Želvice — Třebčice
|
Nepomuk Želvice — Třebčice
|
–
|
16:51
|
|
16:51
|
Os 27914 ČD
|
–
|
Os 27914 ČD –
|
Blatná
|
Životice — Kasejovice — Hradiště u Blatné — Lnáře — Tchořovice
|
Blatná Životice — Kasejovice — Hradiště u Blatné — Lnáře — Tchořovice
|
–
|