|
|
07:58
|
Os 4008 ČD
|
–
|
Os 4008 ČD –
|
Rájec-Jestřebí
|
Zbýšov — Hostěrádky-Rešov — Újezd u Brna — Sokolnice-Telnice — Brno-Chrlice
|
Rájec-Jestřebí Zbýšov — Hostěrádky-Rešov — Újezd u Brna — Sokolnice-Telnice — Brno-Chrlice
|
–
|
09:58
|
|
09:58
|
Os 4012 ČD
|
–
|
Os 4012 ČD –
|
Rájec-Jestřebí
|
Zbýšov — Hostěrádky-Rešov — Újezd u Brna — Sokolnice-Telnice — Brno-Chrlice
|
Rájec-Jestřebí Zbýšov — Hostěrádky-Rešov — Újezd u Brna — Sokolnice-Telnice — Brno-Chrlice
|
–
|