14:59
|
|
14:59
|
Os 18108 GWTR
|
–
|
Os 18108 GWTR –
|
Volary
|
Lenora zastávka — Soumarský Most
|
Volary Lenora zastávka — Soumarský Most
|
–
|
14:59
|
|
14:59
|
Os 18111 GWTR
|
–
|
Os 18111 GWTR –
|
Strakonice
|
Zátoň-Boubín — Zátoň — Horní Vltavice — Kubova Huť — Lipka
|
Strakonice Zátoň-Boubín — Zátoň — Horní Vltavice — Kubova Huť — Lipka
|
–
|